NİÇİN NICA?

25 yılı aşkın üretim ve teknik servis Know-How ile şekillenen HVAC mühendislik tecrübesinden faydalanabilmek sizin için çok büyük fark yaratır. Farklı marka ve tipte kompresör, evaporatör, kondenser, genleşme valfi, PLC sistemi vb. parça kullanım tecrübelerine sahip olup bunların eğitimlerini almakla kalmamış, yıllarca bunları OEM cihaz üretiminde de kullandığımız için eşsiz bir mühendislik bilgisine ve tecrübesine sahibiz. Karşılaştırma yapıp özgün bir şekilde referans alabileceğimiz çok fazla teknik & ticari destek noktası var. İddia ediyoruz ki sadece son kullanıcı değil, teknik servisler bile bazı noktalarda bizden yardım almalı.

Şüphesiz yerli ve yabancı HVAC piyasasında faaliyet gösteren pek çok firma var. Ancak yetkili distribütör olarak satışını yaptığımız ürünleri gerek yeni cihaz üretiminde gerekse cihaz retrofit işlemlerinde yıllardır kullanıyoruz. Güvenilirliğine inanmadığımız, kullanmadığımız , bilmediğimiz ürünü satmıyoruz.

Ticari felsefemiz;

“Kullanacağın ürünü satmalısın”.

Niçin bizimle çalışmalısınız?

-Kaliteli ürünlere uygun fiyatla ulaşabilirsiniz.

-Üreteceğiniz prototip veya servis vereceğiniz az sayıda özel cihaz için haftalarca/aylarca gereksiz yere personel ve kaynak israfı yapmazsınız. Deneme/yanılma işlemleriyle boş yere zaman, emek ve para harcamazsınız.

-Dünyanın en gelişmiş grafik arabirimli chiller PLC sistemlerine ilk elden ulaşabilirsiniz. HER marka chillerin, roof top paket klimanın, soğuk oda rack cihazının HER tip cihazına uygun hardware & firmware desteği sunabiliyoruz.

-Bazen cihazın orijinal üreticisinin bile teknik servis hizmeti sunmadığı chiller cihazlarının komple otomasyonunu yenileyebiliyoruz, atıl durumda bekleyen eski cihazınız sayemizde ikinci baharını yaşıyor.

-Müşteri dostu uygun fiyatlı yaklaşım ile astronomik servis ve malzeme bedellerinden kaçınırsınız.

-Mühendislik tekniğine uygun sistem çözümü ile sisteminiz olması gerektiği gibi işlemlerden geçer, hatalı yaklaşımlarla karşılaşmazsınız.

-Modernize edilmiş cihazınıza uzaktan bağlanarak periyodik-önleyici servis hizmeti sağlayıp olası bir arızayı önceden tahmin ederek önlem alabilirsiniz, tatsız sürprizlerle karşılaşmazsınız.